MENTORING BUSINESS MARKETINGU

Předávám své znalosti a zkušenosti získané na řídícíh marketingových pozicích v oblasti Střední a východní Evropy a při studiu strategického marketingu na Nottingham Trent University.

Učím zejména obchodní a marketingové ředitele co chtít po svých marketingových týmech a agenturách. A proč. A s jakým výsledkem.


ZAMĚŘENÍ: ONLINE AKVIZICE NOVÝCH B2B ZÁKAZNÍKŮ
VAŠÍ ZÁSLUHOU

Pokud projdete mým mentoringovým seriálem, budete to právě Vy, kdo firmě zajistí přísun nových zákazníků či distributorů. A pokud je firma Vaše nebo máte provize z nového byznysu, začne zbrusu nová etapa Vašeho úspěchu.


ABY MĚLA NAŠE SPOLUPRÁCE DRAJV HNED OD ZAČÁTKU

Udělám expresně s Vaší pomocí několik zásadních kroků, které by Vás u agentury stály balík peněz a Váš marketing by toto nastavení zřejmě neudělal správně a komplexně. A trvalo by to měsíce v obou případech.


PROVEDU AUDIT MĚŘÍCÍCH, ANALYTICKÝCH A REKLAMNÍCH NÁSTROJŮ

Provedu analýzu nástrojů potřebných pro provoz datově řízené akvizice zákazníků. Chybějící nástroje založím. Zásadní chyby opravím. Provedu expresní audit historických a současných kampaní se zaměřením a kvalitu měřených data a jejich analýzy.

NASTAVÍM A INTEGRUJI ANALYTICKÉ NÁSTROJE S WEBEM A SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI

Provedu nastavení měřících, analytických a reklamních nástrojů a jejich integraci s webem a sociálními sítěmi. Navrhnu Vám optimální řešení Cookies managmentu dle nové legisltivy. Nastavím Vám nové analytické nástroje pracující s "odmítači" cookies.

ZKONTROLUJI A NASTAVÍM ZABEZPEČENÍ ÚČTU, NASTAVÍM NOVÉ ÚROVNĚ OPRÁVNĚNÍ

Provedu kontrolu současného stavu nastavení zabezpčení Vašich účtů. Podíváme se společně kdo má přístup k datům Vaší business analytiky. Nastavíme společně nové úrovně oprávnění a přístupy jednotlivých osob na konkrétní úrovně oprávnění. 


. Naučíte se, jak zadat konkrétní úkoly Vašim lidem z marketingu nebo agentuře. Budete vědět, co přesně po nich chcete, proč a s jakým výsledkem.Získáte TO-DO LIST pro Vaše marketingové oddělení seřazený logicky a dle priorit. 

Získáte návrh, jak využít svých silných stránek v online prostředí a jak vytěžit nevyužitý potenciál,

Ke všem výše uvedeným postupům a dokumentům Vám poskytnu tréning, abyste rozuměl/a tomu, co po svých lidech chcete a co od jednotlivých aktivit očekáváte.

Ke všem krokům a dokumentům Vám poskytnu online seminář, na kterém Vám všechny výstupy názorně popíši přímo ve Vašich analytických nástrojích, na webu, sociálních sítích a v účtech pro reklamu.

Semináře nahrávám a vy se díky nahrávce můžete k řešeným tématům následně vracet.

Cena: 75.000,- Kč + DPH 21%

Volný termín: červen 2022


6 SCHŮZEK, 6 TÉMAT, 6 ÚKOLŮ PRO VÁS A VÁŠ MARKETING

Ve skupinovém kurzu poskytnu Vám a dalším majitelům firem a obchodním ředitelům kombinaci tréningu, mentoringu a koučingu s cílem naučit Vás znát a umět použávat metody moderního marketingu pro akvizici nových zákazníků a pre-sale. Učím číst v analytických přehledech.

Během 6 týdnů se šeskrát setkáme na 2 hodiny v mé ZOOM místnosti společně s Vámi a mým datovým analytikem. 6 zásadních témat, která musíte zvládnout jsou řazená logicky za sebou. Každé téma Vám otevře cestu k dalšímu. Aktivity probíhají přímo na firemních webech účastníků a mých Gogole nástrojích. Všechny worshopy jsou nahrávány a Vy získáte přístu k záznamu okamžitě po každé schůzce pro další samo-studium.


Co něměřím, to neřídím

kPředstavím Vám online data několika firem (včetně mých), kde už nám online akvizice nových zákazníků funguje automaticky. Uvidíte, co je potřeba mít zapojené a nastavené. Pochopíte logiku akvizice řízené daty

Konverze a její cena

něte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.

Akviziční funnel

ikněte a můžete začít psát. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Experiment pod dohledem

Klikněte a můžete začít psát. In ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum.

Optimalizace řízená daty

Klikněte a můžete začít psát. Sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam a

KONVERZE A JEJÍ CENA

PDF ke stažení pro Vaši inspiraci

Stáhněte si PDFko, které používám jako osnovu jednoho z šesti worskhopů.

Tento seminář je jedním z mých nejoblíbenějších. Jeho účastníci mi říkají, že je to přeci všechno jasné a logické. Akorát že si to umí představit funkční v nějaké aplikaci nebo sofistifkovaném software. Ale že to jde realizovat na jejich současném webu, to je pro ně většinou novinkou. 

Je to jenom několik slajdů stručných informací, čtení PDFka Vám nezabere více jak 10 minut času. Ale je to zajímavý dokument, který můžete předložit svému marketingu a zeptat se jich, proč to takhle nefunguje u Vás ve firmě

A kdyby Vám cokoliv z PDFka nebylo jasné, neváhejte si mi ozvat, poskytnu po dobu kurzu 40 konzultačních hodin zdarma účastnkům kurzu.


ŘEDITELSKÝ SEGMENT - OCHUTNÁVKA    
6.1.  9.00 - 10.00

Ochutnávka nejdůležitějšího ze seminářů

Představte si, že můžete poslat reklamu pouze těm návštěvníkům Vašeho webu, kteří si otevřeli/stáhli prohlédli PDFko důležité technologické novinky, přečetli si na webu Vás poslední newsletter a zároveň přešli na stránku kontakty. Ale email neposlali a ani nevyplnili formulář. 

Naučím Vás definovat takové skupiny a komunikovat s nimi. Marketing ať si inzeruje těm ostatním, ale tento specifický segment si obsluhujte sami. Už víte, co byste těmto potenciálním zákazníkům chtěl/a vzkázat?

Vybavím Vás argumenty

Je jedno, jestli proti Vám budou sedět kolegové z firemního marketingu nebo agentura, která se stará firmě o marketing (web a jeho analytiku). Nebo obě party najednou. 

Vybavím Vás nejen otázkami, úkoly a argumenty, ale také konkrétními nástroji a kontrolními a měřícícmi mechanismy. A vybavím Vás i  znalostí běžné ceny jednotlivých služeb a jejich časové náročnosti.

Každý pátek od 14.00 do 16.00

Kurz začne v pátek 14. ledna a poslední seminář proběhne 18. února
Kurz bude probíhat online formou v mé ZOOM školící místnosti.

REGISTRACE DO KURZU

Vyplňte všechny potřebné údaje a....

Řeknu Vám, jaké jsou běžné ceny těchto služeb a jejich časová náročnost. ..


Pokud si s tím Vaši lidé neporadí a ceny od agentury budou přemrštění, tak Vám systémy buď nastavím sám, nebo Vaše lidi na konrétní nástroje a techniky vyškolím.. 


Nebo individiuální progam - sjednat si úvodní Zoom schůzku...


.Pomáhám nalézt nové cesty k novým zákazníkům v obchodně-marketingových strategiích firem.Získáte TO-DO LIST pro Vaše marketingové oddělení seřazený logicky a dle priorit.

Získáte návrh, jak využít svých silných stránek v online prostředí a jak vytěžit nevyužitý potenciál,

Ke všem výše uvedeným postupům a dokumentům Vám poskytnu tréning, abyste rozuměl/a tomu, co po svých lidech chcete a co od jednotlivých aktivit očekáváte.

Ke všem krokům a dokumentům Vám poskytnu online seminář, na kterém Vám všechny výstupy názorně popíši přímo ve Vašich analytických nástrojích, na webu, sociálních sítích a v účtech pro reklamu.

Semináře nahrávám a vy se díky nahrávce můžete k řešeným tématům následně vracet.

Cena: 75.000,- Kč + DPH 21%

Volný termín: červen 2022