VÍTEJTE V MÉM SVĚTĚ.
A DEJTE MI O SOBĚ VĚDĚT.

Karel Maroušek, M.Sc., MBA
info@karelmarousek.cz
734 490 779

B2B Marketingu a pre-sale se věnuji už téměř 20 let. Zkušenosti jsem sbíral v rodinných českých firmách i v nadnárodních korporacích. Strávil jsem pracovně celkem několik let v zahraničí. V posledních letech jsem řídil a řídím marketing ve firmách se souhrnným ročním obratem v řádech miliard dolarů

6 let jsem strávil studiem strategického řízení a marketingu na Nottingham Trent University, před tím 6 let studiem zemědělské ekonomie a tropického a subtropického zemědělství. 

Disponuji vlastním týmem, kterým doplňuji chybějící role v  týmech mých zákazníků. Tyto hybridní týmy řídím. nebo mentoruji. Navrhuji a realizuji business strategie.

Pracuji jako marketingový a pre-sale mentor. Učím mé klienty znát, co po svých lidech a agenturách chtít, z jakého důvodu, jakým způsobem a s jakými výsledky.

Jsem také hobby-farmářem a sadařem. Většinu ovoce a zeleniny pro svou rodinu se snažím vypěstovat vlastníma rukama, bez chemie a s úctou k půdě a přírodě. Vzhledem k několika stoletím rodinné zemědělské a sadařské tradice vnímám jako nezbytné v této tradici pokračovat a zkušenosti předat svým synům. 

Část svých kapacit věnuji výchově mladých ovocných stromů v alejích a sadech několika obcí a firem, plus na zhruba stovce zahrad. Od března do května tedy nové klienty nepřibírám :-)

TRY & BUY 
Pro nové zákazníky poskytuji úvodní Strategický balíček, který je kombinací 10 hodin mé práce (audit a rámcový návrh strategie) a souběžných 10 hodin práce mého experta na data a Google nástroje.

Cena Strategického balíčku se zaměřením na datový audit z něj vycházející strategii je
45.000,- Kč + DPH

Pokud v první hodině workshopu rozhodnete nepokračovat,
nebudu Vám nic účtovat.

Na konci dne budete mít nejen můj návrh strategie, ale také pořádek v nástrojích Google, opraveny kritické chyby a nastaveny základní manažerské přehledy

A z toho extrahovaná doporučení pro nápravu a zlepšení pomocí rychle proveditelných kroků.

Napište mi s čím Vám mohu pomoci. Nebo mi rovnou zavolejte.Karel Maroušek, M.Sc., MBA

Za Sadem 213/24
182 00, Praha 8 - Březiněves
info@karelmarousek.cz
+420 734 490 779

IČ: 65929047


 

.