KURZY ZDARMA

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.


 

Během sedmi večerů před Vašimi zraky postavím firmu. A Vy budete mít možnost postupovat krok po kroku se mnou a tvořit si svou vlastní firmu. Použijeme všichni stejnou šablonu webu a stejné schéma využití sociálních sítí. Provedeme splečně nastavení nástrojů Google a vytvoříme reklamní kampaně.

V tomto sedmi denním kurzu Vás vybavím sedmi základními principy online marketingu - ovšem ve velmi hlubokém detailu. Pochopíte princip. Pochopíte souvislosti. Porozumíte problematice a budete přesně vědět, co chcete, aby váš marketingoví specialisté nebo agentury nastavili. A proč. A s jakým výsledkem. A s jakým efektem. Budete přesně vědět co po...

Díky novému občasnskému zákoníku můžete (nebo Vaše dítě) podnikat již od dovršení šestnácti let. Stačí souhlas zákonného zástupce a způsobilost pro potřeby živnostenského zákona umožňuje výkon podnikání. Týdenní kurz probíhá v podvečerních hodinách a jeho spolu-autorkou a je dětská psycholožka Tereza.