REKVALIFIKAČNÍ KURZ

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRO VÝROBNÍ FIRMU

Pokud projdete tímto kurzem, budete připraveni žádat o juniorskou marketingovou pozici. Budete mít velmi slušný všeobecný přehled o funkčních aktivitách v on-line marketingu. Budete mít praktické zkušenosti s jednotlivými nástroji. Budete přesně vědět, co dělat. Budete umět sestavit základní marketingovou strategii a realizovat ji.
Začíná zbrusu nová etapa Vaší kariéry.

ON-LINE KURZ ZDARMA
PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ VYDĚLÁVAT VÍCE
V ZAJÍMAVĚJŠÍM ZAMĚSTNÁNÍ

  VŠECHNY LISTOPADOVÉ A PROSINCOVÉ ČTVRTEČNÍ VEČERY OD 18.00 DO 19.30

CO ZÍSKÁTE ÚČASTÍ NA KURZU?

České výrobní firmy často žádný marketing nemají. Spoléhaly na veletrhy a sílu obchodníků. To ovšem s příchodem krize (krizí) skončilo. Nyní se jen těžko orientují v on-line prostředí a chtějí to rychle dohnat. S omezeným rozpočtem. Dobrou agenturu si dovolit nemohou a ani zkušeného manažera.
Budete přesně vědět, co potřebují a co jim nabídnout. Co k tomu budete potřebovat. A o jakou si říci výplatu.

ZÁKLADNÍ BLOKY MARKETINGOVÉ STRATEGIE

Obsahový marketing

Naučím Vás, jak psát jednoduché ale účinné texty pro web, reklamu a hromadné e-maily. Naučíte se, jaké podklady chtít budete potřebovat po obchodu, po výrobě a po vedení.  Pochopíte základní principy, budete vědět, jak na to

Referenční marketing 

Na praktických ukázkách projektů mých klientů Vás naučím jak pracovat s referencemi, tedy dosavadními úspěchy firmy, abyste díky nim získali firmě nové zákazníky. V kombinaci s obsahovým marketingem budete mít vše potřebné pro web i sociální sítě.

On-line marketing

Osvojíte si základy reklamy v Google Ads a Seznam Sklik. Naučím Vás posílat hromadné e-maily. Představím Vám možnosti reklamy na sociálních sítích. A naučím Vás efekt kampaní analyzovat a reportovat managementu.

PUSTÍME SE DO PRÁCE?

Zarezervujte si své místo v kurzu a pojďme rozhýbat Váši kariéru.

Podívejte se i na ostatní on-line kurzy, které pořádám tuto zimu. ZDARMA.