E-SHOP S EXPERTY
NA DATA, 
MARKETING, PRE-SALE A STRATEGIE
NA HODINU. NA DEN. NA TÝDEN.


Vytrhávači trnů z paty, expresní non-stop opraváři, pisálci, mágové digitální transformace, kreativci - to je jen výběr z rolí, kterými disponuje můj tým. Vedle dlouhodobé a pravidelné spolupráce s významnými klienty jsem schopen i Vám poskytnout určitou část jejich a svých kapacit.
Tento e-shop s lidmi naše volné kapacity nabízí Vám a Vašim projektům,
na hodinu, nebo na den

Užijte si nákup.


Dělníci kódu, jedniček a nul

Pomohou Vám v podstatě obratem od problémů s webem, analytickými a reklamními nástroji, SEO, databázemi, formuláři, socálními sítěmi a vůbec se všemi chybami a nešvary marketingových a pre-sale nástrojů.

Když teče do bot, tyhle potřebujete.

Umělci a integrátoři

Pro tuhle partu jsou data, texty, integrace, design, kampaně a další velemi užitečné dovednosti denním chlebem. Vše nastaví, vytvoří kampaně, naučí Vás číst v jejich výsledcích, vyškolí Vaše týmy a nastaví procesy.

Velmi užitečná a šikovná individua. 

Vaše nové pravé ruce

Marketing a pre-sale stratégové, akviziční mágové, datoví experti, trenéři, mentoři a auditoři. Tyhle chlapíky si objednáte, pokud to myslíte s moderním marketingem a pre-sale vážně. Půjčím Vám své nejlepší.

Pozor, přijdou změny.

REFERENCE CARL STAHL
ÚSPĚŠNÁ ONLINE AKVIZICE A RETENCE

"Naše marketingové a pre-sale strategie pro jednotlivé firemní divize se pod taktovkou Karla řídí reálnými a relevantními daty. Přehledy z reklamních, měřících a analytických nástrojů jsou pravidelně a srozumitelně reportovány a jsou stavebními prvky další optimalizace. V Karlovi a jeho týmu máme dlouhodobého a spolehlivého partnera v online světě."

 Mgr. Monika Hamidovič, Dis.
  Marketingový manažer
  Carl Stahl 

TOP 3 ROLE PRO VÁŠ ÚSPĚCH

Kategorie

Zůstaňme v kontaktu. Čtěte mé newslettery.  

V minulém newsletteru jsem posílal svým kontaktům e-mailem  tento fejeton o novinkách v online marketingu a datové analytice v roce 2022. 

V příštím se můžete těšit na zajímavé informace o budování pozice a atraktivity odkazů, které umí organika Google. A o analýze této části internetu.Takhle snadné je nakoupit si ty správné lidi.

Na hodinu. Nebo na den. Nebo na projekt.

Všechny role uvedené v eshopu jsou dostupné v uvedených termínech a můžeme tak Vaše přání či potíže začít řešit téměř obratem

Užijte si nákup lidí až do konce a brzy zjistíte, jak snadné je získávat nové zákazníky a efektivně pracovat na retenčním marketingu - když máte k ruce lidi, co tomu opravdu rozumí.